Kurz Příprava na maturitní zkoušku

Číslo kurzu Název kurzu Termín Cena
AJKMat Příprava na maturitu individuální hodiny 21.9.-29.4.

Základní informace

Kurzy probíhají přímo u Vás doma, kam lektor dochází, ve firmě, nebo můžete docházet vy za ním. Dále nabízíme pravidelné ONLINE kurzy. Náplň kurzu se odvíjí od specifických požadavků, tempa a znalostního stupně studenta. Vyučujeme všechny znalostní stupně.

Lektor otestuje studenta  a dohodne se na frekvenci výuky, materiálech a učebnicích.  Během výuky lektor pravidelně vede docházku, metodicky řídí proces výuky, ale i testuje studentovy nabyté znalosti.

Objednávka a platba kurzu

  1. Zašlete nám Váš požadavek e-mailem nebo nás kontaktujte telefonicky. (kontakty)
  2. Po zjištění potřebných informací jako jsou : vhodný termín konání, požadavek na lektora, cena apod.
  3. Na první hodině se lektor dohodne se studentem na výukových materiálech. Tyto materiály a učební pomůcky jsme schopni zajistit.
  4. Hradí se jen fakticky  odučené  hodiny,  hodiny  neodhlášené,  a nebo hodiny odhlášené pozdě (pozdní storno) méně než 24 hodin před zahájením výuky.
  5. Do 10. následujícího měsíce Vám vystavíme fakturu za uplynulý měsíc společně s prezenční listinou.

Cena

Cena kurzu je stanovena individuálně podle počtu objednaných hodin,náročnosti výuky a zaměření .

 

Kurz Příprava na přijímací zkoušky na střední školu

Číslo kurzu Název kurzu Termín Cena Poznámka
AJKZS5 Příprava na SŠ Čt 16,15-17,00 2600,-Kč pro 5 ročník

Kurz je zaměřen na rozvoj konverzačních schopností a gramatických okruhů potřebných na přijímací zkoušku na střední školu z angličtiny.

Kurzy začínají v týdnu od 19. 9. 2022 - 31. 1 2023 - 1. pololetí a od 1. 2. -11. 6. 2023 - 2. pololetí. Cena 2 600,- Kč je stanovena na pololetí. Částka je splatná hotově na první hodině, a nebo bezhotovostně na účet 4375237504/0600. Do poznámky prosím napište jméno dítěte a číslo kurzu. Nespotřebované kurzovné se nevrací, není přenosné do dalšího pololetí a na jinou osobu. V případě nařízení vlády ČR o zrušení prezenční výuky budou hodiny probíhat online. O žádnou hodinu nepřijdete. Kurz neprobíhá od 12. -16. 12. 2021 a v době jarních prázdnin 6.-12.2.a 3. 2023. Kurzy mohou studenti navštěvovat i online.

Pokud souhlasíte s podmínkami a chcete přihlásit své dítě, vyplňte prosím přihlášku.

Vyučujeme také angličtinu, jak prezenčně, tak online, a to nejen děti od 3 let, ale i dospělé. Připravujeme studenty na přijímačky na střední školu a na maturitní zkoušku.

Dále pořádáme sportovní kurzy Cvičení rodičů a dětí, pro děti již od 1. roku života a sportovní kurzy pro předškoláky, školáky a teenagery.

Kontakt

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.